2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Nyert idegenben, előnyből várja a hazai visszavágót a Kosársuli
2023. Május 22. 14:07, hétfő | Helyi

A Dunaharaszti MTK otthonában lépett pályára péntek este a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli.

Pénteken száll ringbe az 5. helyért a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli
2023. Május 18. 00:00, csütörtök | Helyi

Május 19-én, pénteken idegenben, a Dunaharaszti otthonában kezdődik meg az NB/I B Zöld csoportjának 5. helyéért zajló párharc a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársulinak.

Meglehet az 5. hely: győzött, így párharcot is nyert a Kosársuli
2023. Május 15. 09:47, hétfő | Helyi

A Pénzügyőr elleni hazai meccsel folytatta az NB I/B Zöld csoportjának 5-8. helyéért zajló rájátszását a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli.

Győzelemmel zárta a szezont a Kosársuli U14
2023. Május 09. 15:04, kedd | Helyi

Győzelemmel fejezte be szereplését az ország legjobb 32 csapata között a Vásárhelyi Kosársuli U14-es csapata.

Kikapott, de szinte egálból várja a visszavágót a Kosársuli
2023. Május 08. 11:18, hétfő | Helyi

Péntek este Budapesten, a Pénzügyőr vendégeként lépett pályára a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 5-8. helyéért zajló rájátszás első körében.

Budapesten folytatja a bajnokságot a Kosársuli
2023. Május 04. 10:43, csütörtök | Helyi

Elkezdi az 5-8. helyért zajló rájátszást a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli: Vuk Pavlovic együttese május 5-én, pénteken 19 órától a Pénzügyőr otthonában lép pályára az első kör első meccsén.

Meccsdömping az U11-es korosztályban
2023. Május 02. 15:42, kedd | Helyi

A Vásárhelyi Kosársuli három U11-es csapata is pályára lépett az előző hétvégén a bajnokságban. A fiatal kosarasok több jó mérkőzést is játszottak, ahol az elsődleges cél a tapasztalatszerzés volt.

Harcolt a hiányzóit nélkülöző Kosársuli, de a Tiszaújváros jutott a négy közé
2023. Április 24. 16:00, hétfő | Helyi

A negyedik meccset rendezték péntek este az NB I/B Zöld csoportjának negyeddöntőjében, aminek nagy kérdése az volt, hogy folytatódik-e a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli és a Tiszaújváros párharca.

Elképesztő meccsen maradt alul a hatalmasat harcoló Kosársuli
2023. Április 19. 10:48, szerda | Helyi

Az utóbbi évek egyik legnagyobb intenzitású meccsét hozta a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli és a Tiszaújváros harmadik találkozója az NB I/B Zöld csoportjának negyeddöntőjében.

Egyenlített a Kosársuli ellen a Tiszaújváros
2023. Április 17. 14:59, hétfő | Helyi

A szerdai felejthetetlen, 73-71-es győzelem után ezúttal idegenben lépett pályára az NB I/B Zöld csoportjának negyeddöntőjében a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli.

Öt U10-es csapattal indult a vármegyei bajnokságban a Kosársuli
2023. Április 14. 11:52, péntek | Helyi

Már a második fordulót rendezték meg a Csongrád-Csanád vármegyei U10-es Kosárlabda Bajnokságban, melyen 5 csapattal indult el a Vásárhelyi Kosársuli.

Elképesztő hangulatban, felejthetetlen sikerrel kezdte a rájátszást a Kosársuli
2023. Április 14. 11:44, péntek | Helyi

Szerda este a Tiszaújváros elleni hazai mérkőzéssel kezdte az NB I/B Zöld csoportjának rájátszását a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli.