2024. Február 10. 06:00, szombat | Sport

A magyar női kosárlabda-válogatott bravúrral 81-75-re legyőzte Japánt pénteken a Sopronban zajló olimpiai selejtezőtorna második fordulójában, és nagy lépést tett az ötkarikás kvóta megszerzése felé.

Női kosárlabda Eb - Negyedik lett a magyar válogatott
2023. Június 26. 06:05, hétfő | Sport

A magyar női kosárlabda-válogatott nagy csatában kikapott a francia csapattól az Európa-bajnokság vasárnapi bronzmérkőzésén, így negyedikként zárta a tornát Ljubljanában.

Női kosárlabda Eb - Bravúr a címvédő ellen, csoportelsőként negyeddöntőben a magyarok
2023. Június 18. 18:58, vasárnap | Sport

A magyar női kosárlabda-válogatott 81-75-ös győzelmet aratott a címvédő Szerbia felett vasárnap az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, Ljubljanában, ezzel megnyerte csoportját.

Negyedik lett az NLG csapata a diákolimpia döntőjén
2023. Június 14. 11:40, szerda | Helyi

2023. június 9-11. között Gyulán rendezték a 3. korcsoportos kosárlabda diákolimpia országos döntőjét.

Befejezte a szezont a Kosársuli U16-os csapata
2023. Június 12. 15:46, hétfő | Helyi

A második helyet kaparintotta meg a Vásárhelyi Kosársuli U16-os csapata a regionális bajnokság döntőjében.

A SZEDEÁK U18 volt a Kosársuli mumusa
2023. Június 12. 15:32, hétfő | Helyi

Kemény diónak bizonyult mind a regionális, mind a vármegyei felnőtt bajnokságban a Szedeák U18/A a Vásárhelyi Kosársulinak.

A legjobbak között szerepeltek a Vásárhelyi Gepárdok
2023. Június 12. 15:22, hétfő | Helyi

Az ország legjobb 16 csapata között lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli egyik U12-es csapata.

Győzött a Kosársuli női csapata a szezonzárón
2023. Június 12. 15:10, hétfő | Helyi

Történelminek mondható a Vásárhelyi Kosársuli 2022-23-as szezonja, hiszen eddig még soha nem indult felnőtt női csapat az egyesület színeiben egyetlen bajnokságban sem.

Sikeres évzáró a Kosársuli U10-es csapatainál
2023. Május 31. 14:47, szerda | Helyi

Befejeződött a bajnokság a Vásárhelyi Kosársuli U10-es csapatainak.

Az 5. helyen zárta a szezont a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli
2023. Május 31. 11:01, szerda | Helyi

Sikeresen ért véget a 2022-23-as szezon a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli számára: Vuk Pavlovic csapata megnyerte a Dunaharaszti elleni párharcot az NB I/B Zöld csoportjában, így az 5. helyen végzett.

Az 5. hellyel búcsúzna a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli
2023. Május 24. 11:40, szerda | Helyi

Rendhagyó módon május 25-én, csütörtökön játssza a 2022-23-as szezon utolsó mérkőzését a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli.