2024. április 19, péntek - Emma

2023. Május 24. 11:38, szerda | Helyi
Forrás: Vásárhelyi Kosársuli

Győzelemmel hangolt a Kosársuli U16 a régiós döntőre

Utolsó mérkőzését is magabiztosan nyerte meg a délkeleti regionális U16-os bajnokságban a Vásárhelyi Kosársuli U16-os együttese.

A kék-sárgák a hétvégén Jászberényben lépnek pályára a regionális döntőben, ahol a regionális Bajnokok Tornájára való továbbjutás a tét.

Először a házigazda Lehel KS lesz Saša Vejinović legénységének ellenfele vasárnap. Amennyiben továbblépnek, akkor a délutáni döntőben a Nyíregyháza-Szerencs párharc győztesével mérkőznek meg a Regionális Bajnokok Döntőjében való részvételért.

Békési SZSK - Vásárhelyi Kosársuli 44:63 (9:17, 17:13, 9:15, 9:18)

Kosársuli: Nikšić Alexander 25/6, Kozma Richárd 14, Vereb Tamás 9/3, Molnár Kende 5/3, Skoda Zétény 2, Szőnyi Bulcsú 2, Kiss Benedek 2, Becsei István 2, Mészáros András, Tóth Dániel.

Saša Vejinović: "Túl vagyunk az utolsó mérkőzésen is. Igaz, kicsit szenvedősen, de ez várható volt a Békés otthonában. Ezúttal is kívánom Morton Attilának, hogy gyógyuljon meg mihamarabb! Gratulálok a fiúknak, hogy kiérdemelten bejutottunk a régiós döntőbe!"

2024. Április 19. 15:06, péntek | Belföld

Nagy Márton: önfenntartó társasággá kell válnia a Magyar Postának

A kormány azt várja a Magyar Posta Zrt.-től, hogy legyen önfenntartó, folytassa a zöld és digitális átállást, szolgáltatásait pedig továbbra is biztosítsa mindenki számára lakóhelytől függetlenül

2024. Április 19. 15:03, péntek | Életmód