2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Kosársuli: Kettőből kettő
2014. Április 14. 10:31, hétfő | Helyi sport

Azonos tudású ellenféllel szemben egy jó csapatnak hazai pályán kötelező nyerni. Márpedig a Kosársuli jó csapat, még ha szombaton akadozott is a gépezet.

A Vásárhelyi Kosársuli szombaton hazai pályán
2014. Április 11. 12:08, péntek | Helyi sport

A múlt heti soproni mérkőzés után ezúttal itthon játszik az NB I/B-s felnőtt kosárcsapat.

A Kosársuli hazai mérkőzései a rájátszásban
2014. Április 07. 11:14, hétfő | Helyi sport

Az EnterHód Vásárhely KS felnőtt csapata az NB I/B keresztbejátszásban a 9-16. helyért az alábbi időpontokban játszik hazai pályán:

A Kosársulinak jól kezdődött a rájátszás
2014. Április 06. 12:34, vasárnap | Helyi sport

Kiváló védekezésének köszönhetően a közel 400 km-s utazás után is nyerni tudott a Kosársuli Sopronban, pedig Czibere (fogműtét) és Nyilas (munkahelyi elfoglaltság) is hiányzott.

Legyőzte Ausztriát a férfi kosárlabda-válogatott
2013. Július 29. 07:43, hétfő | Sport

Az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott utolsó tesztmérkőzésén legyőzte vasárnap az osztrákokat Szombathelyen.

Kikapott Montenegrótól a férfi kosárlabda-válogatott
2013. Július 27. 08:50, szombat | Sport

Az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott négy ponttal kapott ki pénteken a montenegróiaktól Szombathelyen.

2012. Október 24. 13:16, szerda | Sport

Vége az álomnak: nem lesz a magyar óriás az NBA-ben

Somogyi Gergőt elküldte a Lakers.

2012. Május 30. 14:23, szerda | Sport

Csúcsot döntött a Spurs

A San Antonio Spurs 120-111-re legyőzte a vendég Oklahoma City Thunder együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének keddi mérkőzésén, így összesítésben már 2-0-ra vezet.

2012. Május 29. 14:17, kedd | Sport

Bajnok a Szolnok

A címvédő Szolnok történetének negyedik aranyérmét szerezte meg a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a döntő negyedik mérkőzésén 102–84-re legyőzte a vendég Szombathelyt, így 3–1-es összesítéssel megnyerte a párharcot.

2012. Május 16. 14:19, szerda | Sport

Hátvéd lett az év újonca

A Cleveland Cavalierst erősítő Kyrie Irvinget választották az év újoncává az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).

2012. Április 26. 07:17, csütörtök | Sport

Eltiltották World Peace-t

Hét mérkőzésre szóló eltiltást kapott Metta World Peace, az észak-amerikai profi kosárlabdaligában a Los Angeles Lakers játékosa, mert szándékosan tarkón vágta az Oklahoma City Thunderben kosarazó James Hardent.

2012. Április 05. 07:19, csütörtök | Sport

A Győr a végén robbantott a Pécs ellen

A női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén a Győr hazai pályán 82–74-re győzött a Pécs ellen, amely a záró negyed előtt még négy ponttal vezetett.