Hírek
2014. Április 11. 12:08, péntek |
Helyi sport
Forrás: dr. Elek András
A Vásárhelyi Kosársuli szombaton hazai pályán
A múlt heti soproni mérkőzés után ezúttal itthon játszik az NB I/B-s felnőtt kosárcsapat.
Utasi Gábor tanítványai április 12-én (szombaton) 18.00 órakor a Veszprémi Egyetem ellen lépnek pályára. A dunántúli együttes az alapszakaszban csalódást keltően szerepelt, 10 győzelem - 12 vereséggel csak a nyugati csoport 7. helyén végeztek. Ez nem jelent azonban semmit, mert a rájátszás első mérkőzésén simán verték a Budapesti Honvédot. A vendégcsapat játékoskerete nagyon erős, jó néhány volt "A" csoportos játékos is szerepel náluk.
A Kosársuli úgy tűnik teljes csapattal tud szombaton pályára lépni, és csak a győzelmet tudják elfogadni Vas Péterék. A közönség segítségével ez sikerülhet is!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 17:00, szerda | Külföld
Ukrajnai háború - Kreml: közeledik a befejezés, de időpontról még nem lehet beszélni
A békefolyamat során elvégzett munka alapján elmondható, hogy közeledik az ukrajnai konfliktus befejezése, de konkrét dátumokról egyelőre nem lehet beszélni
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 14:00, szerda | Életmód
Megkezdődött az akkumulátormodulok összeszerelése a CATL új debreceni gyáregységében
Megkezdődött az akkumulátormodulok összeszerelése a CATL új gyárépületében Debrecenben, miután a létesítmény az összes szükséges engedélyt megkapta a gyártási tevékenység elindításához.
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
