2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Fájó pontvesztés Békéscsabán
2015. November 02. 15:33, hétfő | Helyi sport

Szombaton Békéscsabán lépett pályára az NBII Dél-Kelet csoport női kézilabda bajnokság 6. fordulójában a HLKC.

Tovább jutott a Vásárhely
2015. November 02. 11:58, hétfő | Helyi sport

Pénteken este Nagykőrösön játszottak Hepp-Kupa mérkőzést Vas Péterék.

Mexikói Nagydíj - Rosberg rajtol az élről
2015. Október 31. 22:54, szombat | Sport

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

Hullámzó játékkal is magabiztos győzelmet aratott a HLKC  a Túrkeve ellen
2015. Október 26. 15:17, hétfő | Helyi

Hullámzó játékkal is magabiztos győzelmet aratott a HLKC a Túrkeve ellen

Szombaton a Túrkevei VSE csapatát fogadták az NBII felnőtt és junior bajnokságban.

Idegtépő csatában nyert a Kosársuli
2015. Október 26. 13:23, hétfő | Helyi sport

Csodálatos védekezéssel, végig óriási szívvel játszva szerezte meg első győzelmét a Vásárhelyi Kosársuli a 2015/16-os szezonban.

Új helyszínen zárják az évadot a quadosok
2015. Október 22. 07:00, csütörtök | Sport

Új helyszínen a Vasadi motor arénában, az év utolsó bajnoki fordulója lesz október 24-én szombaton.

A Vásárhelyi Kosársuli szombaton a Hódtóiban játszik
2015. Október 19. 16:24, hétfő | Helyi sport

NBI/B férfi kosárlabda mérkőzés

NEM MENT AZ “EMBERHÁTRÁNYOS” JÁTÉK A SZARVASI LEJTŐN
2015. Október 19. 16:09, hétfő | Helyi sport

Szombaton Szarvason lépett pályára az NBII Dél-Kelet csoport 4. fordulójában a HLKC.

MÉG VÁRNI KELL A KOSÁRSULI GYŐZELEMRE
2015. Október 19. 12:54, hétfő | Helyi sport

Végig kiélezett találkozón, az utolsó percekig harcolva szenvedett vereséget a Vásárhelyi Kosársuli az eddig hibátlan Békés otthonában. A kék-sárgák így második idei NBI B-s bajnokijukon sem tudtak nyerni.

Diapolo Elit Bajnokság Hódmezővásárhelyen
2015. Október 13. 15:59, kedd | Helyi sport

A legjobb utánpótlás korú versenyzők érkeznek 2015. október 17-18-án (szombat, vasárnap) Hódmezővásárhelyre, a Magyar Öttusa Szövetség által rendezett Diapolo Elit Bajnokságra.

Horváth Bence: A dobogón szeretnék végezni!
2015. Október 12. 18:00, hétfő | Sport

Interjú Horváth Bence autocross versenyzővel az október 18-i Kecelringi Pintér Kupa előtt.

VÁRAKOZÁSON FELÜLI JÁTÉK AZ NBII HÉTVÉGI FORDULÓJÁBAN
2015. Október 06. 15:37, kedd | Helyi sport

Nagyszerű játékkal, magabiztos győzelmet aratott felnőtt csapatunk az NBII hétvégi fordulójában a Marosmenti NKSE csapata ellen.