Hírek
2012. Május 26. 14:07, szombat |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Változások a közlekedési menetrendben
A pünkösdi hosszú hétvégén megváltozik a vonatok és a helyközi buszjáratok, továbbá a fővárosi tömegközlekedési eszközök menetrendje.
A Mávinform tájékoztatása szerint a vonatok május 27-én, vasárnap ünnepnapi, május 28-án vasárnapi menetrend szerint közlekednek. Május 29-től, keddtől már a megszokott menetrend lesz érvényben.
A Volánbusz Zrt. közlése szerint a helyi és helyközi autóbuszjáratok május 26-án szabadnap, május 27-én munkaszüneti nap, május 28-án a hét első munkanapját megelőző munkaszüneti nap, május 29-én pedig a hét első munkanapja szerint közlekednek.
A busztársaság felhívja az utazók figyelmét arra, hogy más Volán-társaságok közlekedési rendje ettől eltérhet, ezért arra kérik az utasokat, hogy az utazás előtt a területileg illetékes társaságnál informálódjanak.
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) tájékoztatása szerint a fővárosi tömegközlekedési járatok május 26-án, szombaton a szokásos hétvégi menetrend szerint közlekednek. Május 27-én és 28-án, pünkösdvasárnap és pünkösdhétfőn a tömegközlekedési eszközök az ünnepi (illetve ha a járat menetrendjében nincs ilyen, akkor a vasárnapi vagy a hétvégi) menetrend szerint járnak Budapesten.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
