Hírek
2011. Július 28. 14:45, csütörtök |
Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online
Válogatottunk 13 ponttal nyert Ausztriában

Az augusztusi Európa-bajnoki pótselejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott 13 pontos győzelmet aratott szerdán Ausztria vendégeként.
A múlt héten Iránt kétszer is legyőző magyarok Steinbrunnban (Büdöskút) csak a második negyed során nem játszottak fölényben az Eb-ről már lemaradt hazaiak ellen.
Mészáros Lajos együttesének felkészülési programja a szerb Universiade-válogatott ellen folytatódik, amellyel pénteken 19 órakor Szombathelyen, szombaton 18 órakor pedig Körmenden csap össze.
Az augusztus 9-én kezdődő pótselejtező-sorozatban Finnország és Portugália legjobbjaival kell megküzdenie a nemzeti csapatnak, és az első vagy a második helyen kell végeznie ahhoz, hogy szerepelhessen a litvániai kontinenstornán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 07:37, szerda | Sport
MOB: már 163 sportoló csatlakozott a kettőskarrier-programhoz
Már 30 sportágból 163-an csatlakoztak a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) által 2023 októberében életre hívott kettőskarrier-programhoz.
2025. Október 15. 07:32, szerda | Sport
Portugál-magyar - Bravúros pontmentés a hosszabbításban
A magyar labdarúgó-válogatott 2-2-es döntetlent játszott kedden a portugál csapat vendégeként a lisszaboni világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így a hazaiak még nem jutottak ki a jövő évi vb-re.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Sport
Portugál-magyar - Rossi: bátor szívre, karakterre és némi szerencsére is szükségünk lesz
Marco Rossi szövetségi kapitány azt kérte a magyar labdarúgó-válogatott játékosaitól, hogy bátor szívvel lépjenek pályára és mutassanak karaktert a portugál csapat elleni keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
2025. Október 13. 07:53, hétfő | Sport
Neymar ismét együtt játszhat Messivel és Suárezzel
Neymar az FC Barcelona után az Inter Miami labdarúgócsapatában ismét együtt játszhat Lionel Messivel és Luis Suárezzel - írta a Daily Mail.