Hírek
2020. Október 12. 08:55, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Újra a kormányt kérdezik a képviselők

Újra a kormány tagjainak tehetnek fel azonnali kérdéseket a képviselők hétfőn az Országgyűlésben.
A parlament aktuális ülésének utolsó napja délelőtt 11 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, majd két órában azonnali kérdések hangzanak el.
A Ház előző héten két napot ülésezett, és az orvosok jelentős mértékű, jövőre induló, többlépcsős béremeléséről is döntött.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait
Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Nagy Márton: kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása
Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! - írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.
2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s
A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -