Hírek
2017. Április 30. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Új mentőautók állnak szolgálatba májustól

Májustól 169 új mentőautót állíthat szolgálatba az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) - közölte az OMSZ kommunikációs vezetője szombaton az MTI-vel.
Győrfi Pál tájékoztatása szerint a legmagasabb felszereltségű, "C-típusú" mentőgépjárművek beszerzésére kötött szerződés értelmében a mentőszolgálatnak további 24 mentőjármű vásárlására is lehetősége van.
Az állami forrásból beszerzett legkorszerűbb mentőautók első kontingensét a szolgálat várhatóan már a mentők napján, május 10-én használatba veheti - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld
Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett
A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.
2025. Június 04. 07:03, szerda | Belföld
Kapu Tibor várhatóan június 10-én indul a Nemzetközi Űrállomásra
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.