2014. Szeptember 25. 11:48, csütörtök | Helyi önkormányzati
Forrás: Göbl Vilmos-sajtóreferens

Tóth Ernőné 90 éves

Tóth Ernőné szeptember 21. napján töltötte be 90. életévét.

Jolán néni Hódmezővásárhelyen született. Családjával Hódmezővásárhely környékén, majd férjével Mártélyon élt, mintegy 20 évig. Egész életében mezőgazdasággal foglalkozott, de varrónőként is dolgozott, mintegy 10 évet, innen ment nyugdíjba. Elmondása szerint akkor is mezőgazdasággal foglalkozna, ha újra kezdhetné, annyira szerette ezt a munkát. Jolán néninek 3 gyermeke, 5 unokája és 5 dédunokája született.

Tóth Ernőnét születésnapján a Polgármesteri Hivatal munkatársai köszöntötték fel.

2024. Május 06. 09:48, hétfő | Életmód

Csak minden ötödik fiatal sportol rendszeresen

Csak minden ötödik fiatal sportol rendszeresen, pedig 72 százalékuk szerint fontos a rendszeres testmozgás

2024. Május 06. 09:47, hétfő | Sport

Két magyar a top 50-ben a tenisz-világranglistán, Marozsán újabb karriercsúcsa

A 36. helyen álló Marozsán Fábián és az 50. Fucsovics Márton révén két magyar is tagja a top 50-nek a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

2024. Május 06. 07:54, hétfő | Sport

A 125 éves Ferencváros gólrekordot döntött a Debrecen ellen

A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

2024. Május 06. 07:53, hétfő | Sport

Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta.