Hírek
2013. Március 11. 21:25, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Tömegkarambol miatt lezárták az M3-as autópályát Bag közelében
Egy rendőr is részese volt annak a tömegbalesetnek, amely az M3-as autópálya Nyíregyháza felé vezető oldalán történt Bag térségében hétfő este.
A Pestvidéki Nyomozó Ügyészség arról tájékoztatta az MTI Hírcentrumot, hogy a balesetnek részese egy rendőr is, akinél az elsődleges alkoholteszt pozitív eredményt mutatott.
Pap Judit, az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának sajtóügyeletese korábban az MTI-vel azt közölte: az autópálya fővárosból kivezető oldalán, a 37-es kilométerszelvénynél öt-hat jármű ütközött össze ismeretlen körülmények között. Az egyik autó átrepült a Budapest felé vezető oldalra, ezért a helyszínelés idejére az M3-ason teljes zárást rendeltek el.
Többen megsérültek, de hogy hányan és mennyire, azt egyelőre nem tudni - tette hozzá az ügyeletes.
A fővárosból kifelé haladó forgalmat Gödöllő felé, az ellenkező irányban közlekedőket a 3-as főútra terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
