Hírek
2018. Június 07. 13:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: forrás: Harley Tulajdonosok Klubja
Több száz motoros szállta meg a Balaton partot

Hivatalosan is elkezdődött a 19. Open Road Fest. A legszerencsésebbek már első nap elvihették egy rövid túrára a legújabb Harley-Davidson modelleket, az esti óráktól pedig a koncertek vették át a főszerepet.
A buli folytatódik: vezetett túrák indulnak, lesz Kids Race, extrémsport bemutatót tart a Gravity Academy, Erdős Csabi pedig kaszkadőr show-val kápráztatja el a nagyérdeműt. Este a hamisítatlan rock'n'roll veszi át a főszerepet, hiszen színpadra lép a Tankcsapda, a német The New Roses és a Dorothy, de az ír kocsmazene hazai képviselői, a Paddy & the Rats is a motoros fesztivál vendége lesz. Továbbra is zajlik a Nyerj egy Harley-t! játék, sőt a helyszínen az esélyek még tovább növelhetők.
Fotó: openroadfest.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -