Hírek
2012. Február 07. 13:45, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Több mint 110 millióan nézték a döntőt

A magyar idő szerint hétfő hajnalban véget ért Super Bowl, azaz a profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) döntője volt minden idők legnézettebb televíziós műsora az Egyesült Államokban.
A Nielsen Media Research cég kimutatásai szerint átlagos 111,3 millióan ültek le a képernyők elé megtekinteni a New York Giants és a New England Patriots összecsapását, amelyet előbbi csapat nyert meg 21–17-re.
A rendkívül izgalmas találkozó utolsó fél óráját 117,7 millióan követték végig. Az NFL honlapja jelzi: a Super Bowl sorozatban harmadik alkalommal dönti meg a nézettségi rekordot.
Tavaly a Green Bay Packers–Pittsburgh Steelers találkozót 111 millióan, előtte egy évvel a New Orleans Saints–Indianapolis Colts finálét pedig 106,5 millióan nézték.
A dobogóról így lecsúszott a MASH című tv-sorozat 1983-as záróepizódja, amely 105,97 millió nézőt ültetett a képernyők elé.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 31. 08:37, szombat | Sport
Férfi vízilabda BL - A címvédő FTC végig vezetve jutott a döntőbe
A címvédő FTC-Telekom 14-11-re legyőzte a francia CN Marseille csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája máltai négyes döntőjében a fináléba kerülésért rendezett pénteki mérkőzésen.
2025. Május 27. 20:00, kedd | Sport
Világklasszissal erősít a Víz, Zene, Virág Fesztivál
Besenyei Péter légibemutatót tart az Öreg-tó felett
2025. Május 26. 18:03, hétfő | Sport
Roland Garros - A címvédő Alcaraz vár Marozsánra a második fordulóban
A várakozásoknak megfelelően a címvédő Carlos Alcaraz vár a második fordulóban Marozsán Fábiánra a francia nyílt teniszbajnokságon.
2025. Május 23. 07:35, péntek | Sport
Premier League - Kerkez Milos a szezon álomcsapatában
Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott védője bekerült az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapjának álomcsapatába.