Városlista
2026. június 21, vasárnap - Alajos

Hírek

2011. Július 02. 07:17, szombat | Belföld
Forrás: HírTV

Tizenhárom mentőcsoport indult a barlangászért

Tizenhárom mentőcsoport indult a barlangászért

Összesen tizenhárom mentőcsoport indult segíteni Romániába a megsérült és beszorult magyar barlangkutatóhoz.


A 4-5 fős csapat egyik tagja a Pádis-fennsík egyik barlangjában szenvedett balesetet, kificamodott a válla. A helyi mentőszolgálat ellátta a kétszáz méter mélyen rekedt sérültet, de még nem tudták felhozni. (lm)

hírTV

Címkék: barlang

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 20. 14:00, szombat | Belföld

Orbán Balázs lemondott az MCC Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról

Orbán Balázs lemondott a Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról - ezt a politikus jelentette be pénteken Facebook-oldalán.

2026. Június 20. 12:00, szombat | Belföld

Szőlő utcai ügy - Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten

Újabb feljelentést tesz jövő héten az ügyészségen Pócs János fideszes országgyűlési képviselő a Szőlő utcai ügyben. A politikus ezt pénteki budapesti sajtótájékoztatóján közölte.

2026. Június 20. 11:00, szombat | Belföld

Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását

Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását és elrendelte a Magyar Közlönyben való kihirdetését - közölték az államfő Facebook-oldalán pénteken.