Városlista
2025. június 7, szombat - Róbert

Hírek

2012. Október 28. 20:18, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Tiszavasvári választás - Jobbik: csalás történt a szavazáson

Tiszavasvári választás - Jobbik: csalás történt a szavazáson

A Jobbik szerint súlyos választási csalássorozat történt a vasárnapi tiszavasvári időközi voksoláson.

"A civil szervezet mögé bújt Fidesz kampánycsapata - köztük Ráduly Zsolt polgármesterjelölt - tömegesen szállította a szavazóurnákhoz a helyi cigányokat. Mindezekről számos videofelvétel is tanúskodik" - olvasható az MTI-hez eljuttatott közleményben.
Tudatták, hogy ezek alapján Gyüre Csaba, a Jobbik országgyűlési képviselője 15 gépjármű vezetője ellen tett büntetőfeljelentést, továbbá a helyi választási bizottsághoz is kifogással fordult.
"Nem ért minket váratlanul a választási csalás, de annak súlyossága és mértéke megdöbbentő" - írta a Jobbik.

Címkék: Pártok-Jobbik

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől

Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.

2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld

Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap

Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.