Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2015. December 09. 13:22, szerda | Belföld
Forrás: MTI

TEK-akció egy óbudai iskolánál

TEK-akció egy óbudai iskolánál

A rendőrség és a Terrorelhárítási Központ munkatársai is intézkednek Budapesten, a III. kerületi iskolánál - számolt be az M1 aktuális csatorna szerdán kora délután.

Több hírportál azt írja: a budapesti Kiscelli közben található British International Schoolt bombariadó miatt ürítették ki.

Az M1 aktuális csatorna tudósítója a helyszínről jelentkezve azt mondta: egyelőre annyit tudni, hogy a rendőrség és Terrorelhárítási Központ (TEK) munkatársai a helyszínen vannak. Lezárták az iskolába vezető utat és annak 2-300 méteres körzetét. Az M1 információi szerint óra közben a tanárok egy "biztonságos" terembe terelték a diákokat és felhívták a szülőket, hogy mielőbb menjenek értük. Más információk szerint egyes diákok a közeli Kiscelli Múzeumban várják szüleiket.

Az MTI kereste a rendőrséget és az iskolát is, de egyelőre nem nyilatkoztak, későbbre ígértek tájékoztatást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.

2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!

A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.

2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld

Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja