Hírek
2019. Augusztus 09. 16:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Szombaton munkanapi menetrend lesz érvényben a közösségi közlekedésben
A szombati munkanap-áthelyezés miatt a közösségi közlekedés járatain munkanapi menetrend lesz érvényben és Budapesten fizetni kell a parkolásért.
A Mávinform pénteki, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint szombaton a pénteki menetrendnek megfelelően közlekednek a vonatok.
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) azt közölte, a járatok az iskolaszüneti, pénteki menetrend szerint járnak, a 3-as metró Újpest-központ és a Nagyvárad tér között jár.
Budapest területén szombaton fizetni kell a parkolásért.
A Volánbusz a Facebook-oldalán tudatta, hogy járataik az iskolaszünetben érvényes munkanapi rendben indulnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport
A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
