Hírek
2019. Január 22. 14:35, kedd |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Szerszámokat tulajdonított el

Lopás vétsége miatt indult büntetőeljárás a Makói Rendőrkapitányságon. A nyomozók gyanúsítottként hallgattak ki egy 64 éves csanádpalotai lakost.
A megalapozott gyanú szerint a férfi 2018. július 14-e és 2019. január 16-a között legalább öt alkalommal ment be egy csanádpalotai telephelyre, ahonnan különböző szerszámokat, illetve szerszámgépeket tulajdonított el, csaknem 300 ezer forint értékben.
A rendőrök az adatgyűjtés során megállapították a feltételezett elkövető személyazonosságát, aki gyanúsítotti kihallgatásán, beismerő vallomást tett. Ellene lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folyik büntetőeljárás a Makói Rendőrkapitányságon.
A nyomozók a gyanúsított lakhelyén tartott kutatás során lefoglalták az ellopott szerszámokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Október 23. 08:47, csütörtök | Sport
Európa-liga - Sokat érhet egy salzburgi pontszerzés a Ferencvárosnak
2025. Október 23. 08:46, csütörtök | Életmód
Megnyílt a Lumina Park a Palatinus fürdőben
Megnyílt a Lumina Park a Palatinus fürdőben, a Varázsvilág elnevezésű fénypark 2026. március 1-ig látogatható - közölte a A Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. az MTI-vel.