Hírek
2018. Január 21. 09:43, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy férfi Székesfehérváron
Szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy ember Székesfehérváron - közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője vasárnap az MTI-vel.
Szabó-Bisztricz Anett elmondta, hogy a férfira reggel, egy homoksori épületben, eszméletlen állapotban talált rá egyik hozzátartozója, aki kihúzta a testet az utcára.
A mentőknek nem sikerült újraéleszteniük a székesfehérvári férfit. A tűzoltók rendkívül magas gázkoncentrációt mértek az épületben, ezért elzárták a közműveket. Az épületben nem volt szén-monoxid érzékelő - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
