Városlista
2025. július 19, szombat - Emília

Hírek

2012. Április 30. 14:07, hétfő | Belföld
Forrás: mno.hu / MTI

Szállodát fejlesztenek Nyíregyházán

Szállodát fejlesztenek Nyíregyházán

Mintegy 390 millió forintból fejleszti épületét és szolgáltatásait a nyíregyházi Hotel Pagony, a beruházás 175 millió forint európai uniós és hazai támogatással valósul meg – tájékoztatta a beruházó Timpex Kft. az MTI-t.

A beruházás eredményeképpen több mint 150 fő szállóvendég egyidejű elszállásolására nyílik lehetőség a négycsillagos szállodában. A komplex fejlesztés során megépül egy 22 lakóegységes, a meglévő épületrészekhez szervesen kapcsolódó háromcsillagos besorolású új hotelszárny, illetve emelkedik a meglévő – az előző két fejlesztési ütemben megépített – szálláshelyek komfortfokozata.

A projekt a szolgáltatásfejlesztést is magában foglal: a szálloda egy wellness szobával, játszószobával és billiárd szalonnal bővül, megújul a hotel étterme, a 300 fő befogadására alkalmas konferenciatermet pedig szekcionálják. Korszerűsítik a mosoda-, valamint a konyhatechnológiát, valamint elkezdődnek az akadálymentesítési munkálatok is.

A projekt kiemelt célja a wellness- és konferenciaszolgáltatást igénybe vevő látogatók, tágabb értelemben pedig a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe érkező turisták számának növelése.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 18. 07:48, péntek | Belföld

Lengyel külügyi szóvivő: a Marcin Romanowskinak nyújtott menedékjog miatt rendelték haza a budapesti nagykövetet

A budapesti lengyel nagykövetet Marcin Romanowski volt lengyel igazságügyi miniszterhelyettesnek Magyarországon nyújtott menedékjog miatt rendelték véglegesen haza

2025. Július 18. 07:46, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: kitiltottak három ukrán vezetőt Magyarországról

A kormány kitiltotta azt a három, a kényszerszorozásokért felelős ukrajnai tisztségviselőt Magyarország területéről, akiknek szankciós listára helyezését előző nap kezdeményezte az Európai Uniónál

2025. Július 18. 07:44, péntek | Belföld

Orbán Viktor hivatalos látogatás keretében fogadta az Egyesült Arab Emírségek elnökét

Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön hivatalában fogadta Mohammed bin Zájed Ál Nahján sejket, az Egyesült Arab Emírségek (EAE) elnökét, aki első alkalommal tett hivatalos látogatást Magyarországon

2025. Július 18. 07:43, péntek | Belföld

Orbán Viktor: addig nem lesz béke, amíg Oroszország és Amerika nem állapodik meg

Addig nem lesz vége a háborúnak Ukrajnában, amig az orosz és az amerikai elnök nem ül le tárgyalni és nem születik egy nagyobb megállapodás, melynek fontos, de nem egyetlen tétele a háború