Hírek
2012. Január 03. 14:31, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Sok problémával kellett megküzdeni Szalayéknak
Szalay Balázs a 64. helyen ért célba az autósok versenyében a Dakar-rali hétfői, második szakaszán, melyen még korábban a katari Nasszer al-Attijah volt a leggyorsabb.
A magyar csapattól származó információ szerint az etap alatt egyszer egy órára meg kellett állniuk, mert vélhetően az üzemanyag túlforrósodott, később elakadtak egy katlanban, majd a kormányszervó mondta fel a szolgálatot.
A csapat versenykamionja – a Darázsi Zsolt, Hoffmann Péter, Vörös Ferenc trió – a 28. helyen végzett.
A másik magyar autós, Sebestyén Sándor a viadal hivatalos honlapja szerint a 117. lett.
Kedden a San Rafael–San Juan közötti 776 km-es szakaszt bonyolítják le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 07:46, kedd | Sport
Vb-2026 - Nyolcaddöntő: Spanyolország-Portugália 1-0
A regnáló Európa-bajnok spanyol válogatott 1-0-ra legyőzte a portugál csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság dallasi nyolcaddöntőjében.
2026. Július 06. 11:00, hétfő | Sport
Szoboszlai Dominik: megtiszteltetés, hogy egy fehérvári köztéri falfestményen helyet kaptam
Megtiszteltetés, hogy egy fehérvári köztéri falfestményen helyet kaptam –
2026. Július 06. 07:22, hétfő | Sport
Vb-2026 - Haaland duplájával Norvégia kiejtette Brazíliát a nyolcaddöntőben
A norvég válogatott Erling Haaland duplájával 2-1-re legyőzte a brazil csapatot vasárnap a labdarúgó-világbajnokság New Yorkban rendezett nyolcaddöntőjében.
