Hírek
2014. Július 11. 21:41, péntek |
Helyi önkormányzati
Forrás: Göbl Vilmos-sajtóreferens
Sebők Dezső 90 éves!

Sebők Dezső csütörtökön töltötte be a 90 életévét, a jeles évfordulón a Polgármesteri Hivatal munkatársai is köszöntötték.
Sebők Dezső a Koczka utcában lakik. Tősgyökeres hódmezővásárhelyi családban született. Édesapja nyomdokait követve ő is asztalos mesterként dolgozott. A mesterség tovább is hagyományozódott a családban, hiszen Dezső bácsi fia is asztalos vállalkozóként tevékenykedik.
Az ünnepelt 67 éve boldog házasságban él. 2 gyermeke, 6 unokája és 4 dédunokája született, akik a világ minden tájékára szétszóródtak. 18 évig orgonált a templomban, mai napig szereti a zenét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:46, kedd | Külföld
A hétvégén találkozik az ukrán és az amerikai küldöttség
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:44, kedd | Sport
MOL Magyar Kupa - A Paks Szajolra, az FTC Szarvaskendre utazik
A címvédő Paksi FC a Szajol, a 24-szeres győztes Ferencváros pedig a szintén megyei első osztályú Szarvaskend otthonába utazik a labdarúgó MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában, amelynek tétje a legjobb 32 közé kerülés.