Hírek
2013. Május 10. 13:35, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Sandra Bullock és George Clooney az űrben
Októbertől játsszák a mozikban Alfonso Cuarón mexikói rendező Gravity (Gravitáció) című háromdimenziós űrkatasztrófafilmjét Sandra Bullock és George Clooney főszereplésével.
A The Hollywood Reporter honlapjára csütörtökön felkerült legfrissebb előzetes szerint a sci-fi két asztronautája (Bullock és Clooney) az űrben sodródik, miután űrállomásuk megsérül. A film végére kiderül, vajon sikerül-e visszajutniuk a Földre.
A Warner Bros. stúdióban forgatott produkció rendezője fiával, Jonas Cuarónnal együtt írta a forgatókönyvet. A Gravity Imax és 3D-formátumban kerül az észak-amerikai mozikba október 4-én.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály
Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ásványolaj szövetség: 11,3 százalékkal nőtt a magyarországi üzemanyag-fogyasztás az első negyedévben
2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld
NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje
Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld
Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt
Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".
