Hírek
2016. Június 27. 20:50, hétfő |
Helyi
Forrás: Karitáció Egészségügyi Szociális és Kulturális Alapítvány
Rózsaünnepeltek a bohócdoktorok
A XVIII. Szőregi Rózsaünnepen a Karitáció Alapítvány gyógyító bohócdoktorai is részt vettek.
A Rózsafutamon a gyerekek nagy örömére a bohócdoktorok is osztogatták a szebbnél szebb rózsákat. A vidámságot és szeretetet adó bohócdoktorok elsősorban klinikákon, rendelőintézetben vizitelnek, de egyre több meghívást kapnak sportrendezvényekre, fesztiválokra, kulturális programokra is.
A Karitáció Alapítvány bohócdoktorai 2008 óta megszámlálhatatlan segítő programban vettek már részt, a http://www.karitacio.hu oldalon megismerhető a legtöbb jótékonysági program.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 05. 15:00, csütörtök | Sport
Emlékévvel és kiállítással tisztelegnek a száz éve született Grosics Gyula előtt
Grosics Gyula születésének századik évfordulóján, a róla elnevezett újbudai általános iskolában Lomnici Zoltán, az Aranycsapat Testület elnöke meghirdette szerdán a Grosics100 emlékévet.
2026. Február 05. 14:00, csütörtök | Külföld
Donald Trump: rendkívül jó a személyes viszonyom a kínai elnökkel
Donald Trump amerikai elnök kijelentette szerdán, hogy \"rendkívül jó személyes kapcsolat\" fűzi Hszi Csin-ping kínai elnökhöz, és mindketten tudatában vannak annak, hogy mennyire fontos, hogy ez így is maradjon.
