Hírek
2018. Július 07. 08:14, szombat |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Rongált és garázdálkodott Szegeden
Három gépkocsit és két ingatlant megrongált, egy kirakatüveget pedig betört egy 45 éves férfi Szegeden. A rendőrök a gyanúsítottat néhány órán belül előállították, majd őrizetbe vették.
A feltételezett elkövető 2018. július 4-ére virradóra a belvárosban a személyautók visszapillantóit letörte, ablaküvegeit és lámpáit betörte. Nem sokkal később két ingatlan bejáratánál a beléptetőt és a kaputelefont rongálta meg, majd egy üzlet kirakatüvegét törte be. A bejelentéstől számított néhány órán belül a helyi körzeti megbízott azonosította és előállította a 45 éves férfit, aki a gyanúsított kihallgatása során beismerő vallomást tett. Ellene rongálás és garázdaság miatt indult eljárás a Szegedi Rendőrkapitányságon.


A nyomozók a férfit őrizetbe vették, majd az ügyészségen előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.


Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Október 28. 07:34, kedd | Életmód
MME: a költési időszak előtt kell elvégezni a természetvédelmi szempontból érzékeny munkákat
2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld
Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség
Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.
