Városlista
2025. szeptember 4, csütörtök - Rozália

Hírek

2019. Január 28. 07:50, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Riasztást adtak ki ónos eső miatt

Riasztást adtak ki ónos eső miatt

Riasztás adtak ki az ország középső és északi részére, kezdetben főként Komárom-Esztergom, Fejér és Pest megyében, valamint Veszprém és Nógrád megye egyes részein készülhetünk ónos esőre.

A főváros térségében másodfokú riasztás érvényes.

Hétfőn többnyire erősen felhős, borult lesz az ég. Napközben országszerte várható csapadék.

A keleti, délkeleti megyékben esőre, a reggeli, délelőtti órákban főként a középső területeken intenzív ónos esőre kell felkészülni. A Dunántúl keleti részén, az Északi-középhegység térségében, valamint néhány északnyugati járásban riasztás érvényes.

Napközben 0, + 7, késő este -2, +2 között alakul a hőmérséklet. Délkeleten lesz enyhébb az idő – írja előrejelzésében az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Címkék: ónos eső, riasztás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld

A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter

Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza

Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -