Hírek
2017. Január 24. 11:25, kedd |
Helyi
Forrás: Arany-Tóth Attila közönségkapcsolati munkatárs Emlékpont
Requiem egy téglagyárért - Dömötör Mihály fotókiállítása

2017. január 30-án 18 órakor a magyar kultúra napja tiszteletére rendezett programsorozat keretében az Emlékpontban nyílik meg Dömötör Mihály fotóművész REQUIEM EGY TÉGLAGYÁRÉRT című fotókiállítása.
Köszöntőt mond Dr. Miklós Péter,az Emlékpont intézményvezetője
A tárlatot a közönség figyelmébe ajánlja: Simon Ferenc gimnáziumi tanár.
Közreműködnek:
- Ajzelt József hegedűművész
- Goják Anna, a Németh László Gimnázium tanulója (ének)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Szeptember 05. 08:02, péntek | Életmód
Kampányt indított az MLSZ a diszkrimináció ellen
A közelgő világbajnoki selejtezők előtt kampányt indított a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ), hogy a válogatott mérkőzésein minden szurkoló tartózkodjon a diszkriminatív szabálysértésektől.