Hírek
2019. December 12. 07:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Repülőjáratot indít Moszkvából Budapestre a Ural Airlines
Repülőjáratot indít Moszkvából Budapestre december 28-tól a Ural Airlines/Uralszkije Avialinyii orosz légitársaság - közölték szerdán turisztikai honlapok.
A jekatyerinburgi székhelyű cég hetente háromszor, kedden, csütörtökön és szombaton 12 óra 30 perckor indít gépet a magyar fővárosba, amely 18 óra 55 perckor indul vissza. Az útvonalon egy Airbus A320-as fog közlekedni.
A minimális jegyár Moszkvából egy irányba, feladott poggyász nélkül 4475 rubel, feladott poggyásszal pedig 6935 rubel, Budapestről pedig 4985, illetve 7500 rubel lesz. A rubel jelenleg 4,69 forintot ér.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
