Hírek
2015. Május 19. 15:29, kedd |
				Helyi				
Forrás: Török Anita-sajtóreferens
				
				Pünkösdölő
				Pünkösdölő a Kopáncsi Tanya Múzeumnál a Bessenyei Ferenc Művelődési Központ szervezésében 2015. május 24-én (vasárnap).
Pünkösd ünnepét Húsvét után ötven nappal tarjuk. Jézus mennybemenetelének és a Szentlélek eljövetelének ünnepe. Az ünnep jellegzetes étele a bárány és a sok tojásból készített édességek. Tavaszi ünnep lévén az egészséget, bőséget, termékenységet igyekeztek megidézni a jeles napi hagyományokban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:47, kedd | Helyi
Bajnokok Ligája - A 4. fordulója programja: Liverpool-Real és PSG-Bayern
A Szoboszlai Dominiket és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool a Real Madridot fogadja kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójában.
2025. November 04. 07:45, kedd | Helyi
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:36, kedd | Helyi
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
