Városlista
2026. január 20, kedd - Sebestyén

Hírek

2017. Szeptember 28. 16:19, csütörtök | Helyi
Forrás: MÁV Magyar Államvasutak Zrt. KOMMUNIKÁCIÓS IGAZGATÓSÁG

Ötvenszázalékos vasúti kedvezmény az Egészség Hídja 2017 – Összefogás a mellrák ellen elnevezésű rendezvényre

Ötvenszázalékos vasúti kedvezmény az Egészség Hídja 2017 – Összefogás a mellrák ellen elnevezésű rendezvényre

A MÁV-START és a GYSEV 50 százalékos utazási kedvezményt biztosít az „Egészség Hídja 2017 – Összefogás a mellrák ellen” elnevezésű október elsejei rendezvényre utazóknak.

50 százalékos alkalmi menettérti kedvezményt biztosít bármely belföldi állomásról Budapestre, a Keleti, Déli és a Nyugati pályaudvarra, továbbá Kelenföld, Zugló és Kőbánya-Kispest állomásokra.

A kedvezményes retúrjegy kizárólag belföldi utazásra, másodosztályon vehető igénybe. Első osztályon történő utazásnál a teljes árú kocsiosztály-különbözeti díjat meg kell fizetni, csakúgy, mint feláras vonat esetében a felár díját.

A kedvezményes menetjegy érvénytartama megegyezik az azonos távolságra érvényes teljes árú menetjegy érvénytartamával, azzal a korlátozással, hogy az utazást legkorábban szeptember 30-án lehet megkezdeni, a visszautazást pedig legkésőbb október 2-án éjfélig be kell fejezni.

Az alkalmi menettérti jegy visszautazásra csak akkor érvényes, ha azt a rendezvény helyszínén, október 1-jén 15:15 és 19:45 között lebélyegeztetik. Bélyegzési helyszín: Budapest V. kerület, Széchenyi István tér 9., a Magyar Tudományos Akadémia bejáratánál.

Bővebb információ a rendezvényről: http://www.egeszseghid.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Január 20. 07:14, kedd | Sport

125 éves az MLSZ - Csányi: négy év múlva ott leszünk a vb-n

Négy év múlva ott lesz a magyar válogatott a labdarúgó-világbajnokságon - jelentette ki Csányi Sándor elnök, amikor az M4 Sportnak nyilatkozott a Magyar Labdarúgó Szövetség 125 éves fennállása alkalmából rendezett emléktábla-avatáso

2026. Január 20. 07:13, kedd | Életmód

Megnyitják a veszprémi érseki palota könyvtárszobáját a magyar kultúra napja alkalmából

Megnyitják a veszprémi érseki palota könyvtárszobáját a látogatók előtt a magyar kultúra napja alkalmából, január 24-én.