Hírek
2018. Augusztus 29. 09:58, szerda |
Helyi
Forrás: MÁV Magyar Államvasutak Zrt. KOMMUNIKÁCIÓS IGAZGATÓSÁG
Ötvenszázalékos vasúti kedvezmény a Balatonfenyvesi Kisvasút Napjára
Ötvenszázalékos alkalmi menettérti kedvezményt biztosít a MÁV-START és a GYSEV a szeptember elsején megrendezésre kerülő Balatonfenyvesi Kisvasút Napjára utazóknak.
A kedvezmény bármely belföldi állomásról igénybe vehető a balatonfenyvesi állomásra.
Az utazási kedvezmény kizárólag belföldi utazásra, másodosztályon érvényes. Első osztályú utazás esetén a teljesárú kocsiosztály-különbözeti díjat meg kell fizetni. Feláras vonatokon meg kell váltani a pót- és helyjegyet is. A kedvezményes retúrjeggyel augusztus 31-től lehet utazni, a visszautazást a rendezvényt követő napon, szeptember 2-án éjfélig kell befejezni.
A menettérti jegy visszautazásra csak akkor érvényes, ha azt visszautazás előtt lebélyegeztetik a rendezvény helyszínén, a Balatonfenyvesi Kisvasút műhelyénél szeptember 1-jén 10 és 17 óra között. A bélyegzéshez be kell bemutatni a kisvasúti programra szóló részvételi jegyet.
A rendezvény egyes programjai kizárólag részvételi jegy megváltásával vehetők igénybe, amely elővételben Balatonfenyves állomás személy pénztárában, valamint a rendezvény napján, a helyszínen a MÁV-START mobilpénztárában vásárolható meg.
A rendezvényjáratok menetrendjéről és a programokról részletes ismertető a MÁV-csoport honlapján található: https://www.mavcsoport.hu/mav-start/belfoldi-utazas/balatonfenyvesi-kisvasut
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:29, szerda | Életmód
XIV. Leó pápa legalább egynapos tűzszünetet sürgetett az ukrajnai harctéren
Ismételt felhívást intézek az összes jó szándékú emberhez: legalább a Megváltó születése napján tartsanak egy nap békét, a béke napja legyen az egész világon
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
