Hírek
2016. Augusztus 31. 14:02, szerda |
Helyi
Forrás: Török Anita sajtóreferens
OTP Junior - Adidas Streetball Challenge
A Vásárhelyi Kosársuli és Hmvhely önkormányzata együttműködésével és támogatásával rendezik meg az OTP Junior - Adidas Streetball Challenge sorozat hódmezővásárhelyi állomását.
Időpont: 2016. szeptember 03. (szombat) 8 órától
Helyszín: Kossuth tér
Több korosztályban 3 plusz 1 fős csapatok jelentkezését várják szeptember 01-jén éjfélig, személyesen a Hódtói Sport- és Szabadidő Központban, illetve a www.streetballnet.hu oldalon.
Nevezési díj csapatonként 10 ezer forint.
A dobogós helyezettek kupát és érmet kapnak, a korosztályok győztesei továbbjutnak a szeptember 24-i országos fináléba, amit Budapesten rendeznek. Eddig több mint 20 helyi csapat jelezte részvételi szándékát, de Szegedről, Pestről, Békéscsabáról, Mezőberényből is érkeznek kosarasok.

Mobilpályát alakítanak ki a Kossuth téren, ahol egyszerre több meccset játszanak majd. Dobó- és zsákolóversenyt is rendeznek, valamint rúdtáncos lányok lépnek fel, lesz karate bemutató, és mutatványokkal készül a Fly Addiction Team.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 16. 16:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Győzelmével a tabella élén a Győr
A Győr egygólos meccsen győzte le a vendég Kisvárda együttesét a labdarúgó NB I 22. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén, ezzel a tabella élére állt.
2026. Február 16. 15:00, hétfő | Külföld
Donald Trump: a Béketanács tagállamai dollármilliárdokat ajánlottak Gáza számára
A Béketanács tagállamai több mint 5 milliárd dollárt ajánlottak fel a Gázai övezet újjáépítésére, valamint humanitárius segítségként
