Városlista
2025. június 6, péntek - Norbert

Hírek

2019. Május 21. 05:01, kedd | Belföld
Forrás: mti

Öten utaztak a Börgöndön kényszerleszállást végrehajtó kisrepülőgépen

Öten utaztak a Börgöndön kényszerleszállást végrehajtó kisrepülőgépen

Öten utaztak azon a kisrepülőgépen, amely kényszerleszállást hajtott végre szombat délután a börgöndi repülőtér közelében; valamennyien könnyű sérülést szenvedtek

- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-vel. A rendőrség korábban négy sérültről számolt be.

A főkapitányság hétfőn azt írta: felszállás után a kisrepülőgép motorja leállt. A pilóta egy erdős területet elkerülve, egy mező felett kezdte meg a kényszerleszállást, majd egy szántóföldön állt meg. A gép földet érve irányíthatatlanná vált és a földhöz csapódva a tetején landolt.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügyben légi közlekedés veszélyeztetése bűntett miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen és a nyomozást további szakértők bevonásával folytatja; a rendőrség az eljárás jelen szakaszában további tájékoztatást nem ad - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.

2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld

Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe

Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.

2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé

A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin

2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld

Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett

A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.