Hírek
2014. Május 22. 11:26, csütörtök |
Helyi
Forrás: (Göbl Vilmos-sajtóreferens)
Öt helyszín - egy hatalmas élmény. Nagyszabású gyereknap szombaton Hódmezővásárhelyen

Egész napos családi napot szervez a Tiszta Szívvel Egyesület és Alapítvány május 24-én, Hódmezővásárhelyen.
A programok délelőtt 9 órakor kezdődnek és a város öt játszóterén ügyességi és bátorsági próbákkal várják a játékoskedvű családokat. Szombaton 16 órától Lányi Lala és Kocsis Tibor ad koncertet a vásárhelyi gyereknapon.A gyereknap programjairól Lázárné Megyeri Zita, a Tiszta Szívvel Egyesületért Közhasznú Alapítvány elnöke tájékoztatja a sajtó képviselőit május 22-én, csütörtökön 13 órakor a hódtói gördeszka és görkorcsolyapályánál.
Tallérokat gyűjthetnek a hódmezővásárhelyi családi nap résztvevői a Tiszta Szívvel Egyesület által létrehozott hódtói, népkerti, Európa parki,Damjanich utcai és Béke telepi játszótereken rendezett próbákon. A vállalkozó kedvű családokra egyéni és csapat feladványok is várnak. A szervezők célja, hogy a több állomáson átívelő próbákon a gyerek a szülőkkel, a szülők a gyerekekkel együtt játszanak. A tallérok összegyűjtői között 16 órakor sorsolnak a hódtói a görkorcsolyapálya melletti zöldterületen, ahol okos telefonok, táblagépek, kerékpárok és ópusztaszeri családi belépők találnak gazdára. Utána gyermekkoncert, majd Lányi Lala és Kocsis Tibor fellépése szórakoztatják a résztvevőket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 04. 07:17, szerda | Külföld
Az új lengyel elnök a magyar-lengyel barátság fontosságáról beszélt
2025. Június 04. 07:15, szerda | Külföld
SZBU: az ukrán erők felrobbantották a Krími híd tartóoszlopait
Az ukrán erők víz alatti robbanószerkezetekkel felrobbantották kedden a Krími híd tartóoszlopait - közölte az Ukrán Biztonsági Szolgálat (SZBU).
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -