Hírek
2018. November 16. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: MTI
Országszerte csökkent a légszennyezettség
Már sehol sem veszélyes vagy egészségtelen a levegő minősége a szállópor-koncentráció miatt. A tiszti főorvos csütörtökön Facebook-oldalán kifejtette: jelentősen javult a levegőminőség a felélénkülő szélnek köszönhetően.
Már csak három településen (Miskolc, Putnok, Salgótarján) volt kifogásolt a levegő minősége, míg a többi helyen elfogadható. Ezzel együtt továbbra is fontos felhívni a figyelmet a helyes fűtési módok alkalmazására.
Kedvezőtlen meteorológiai körülmények kialakulása esetén újból számítani lehet a levegőminőség romlására – olvasható a tiszti főorvos Facebook-oldalán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 27. 15:00, hétfő | Belföld
A tejpiaci válság kezelésére kamattámogatást hirdetett az agrágminiszter
2026. Július 27. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Nagydíj - Kapitány István: a Forma-1 autóiban ott lesz a magyar mérnökök tudása is
2026. Július 27. 10:00, hétfő | Belföld
Vitézy Dávid: alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki
Az a cél, hogy alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki - írta Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Július 27. 09:00, hétfő | Belföld
OGY - Alkotmánybírót választhat a parlament
A miniszterelnök felszólalásával kezdődik az Országgyűlés kétnapos rendkívüli ülése hétfőn. A parlament új alkotmánybírót is választhat.
