Hírek
2023. Március 08. 13:55, szerda |
Belföld
Forrás: mti
ORFK: informatikai hiba miatt lassú az országban a határátléptetés

Az informatikai rendszer meghibásodása miatt lassú, de folyamatos a határátléptetés az országban - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán, nem sokkal dél előtt. A reggeli órákban szünetelt a ki- és beléptetés az országban.
Azt írták: a rendőrök mindent megtesznek azért, hogy a 8 óra 25 perckor jelentkező informatikai rendszerprobléma ellenére a határátkelőhelyeken a várakozási idő csökkenjen, az utazóknak azonban lassabb áthaladásra kell számítaniuk.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.
2025. Június 03. 07:39, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hazánk aktívan részt vesz a NATO keleti szárnyának megerősítésében
2025. Június 03. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból
Most ért véget a Védelmi Tanács ülése, amit azért hívtunk össze, mert újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait
Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.