Hírek
2012. Február 21. 07:21, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Októberben lesz az olimpia?

A nyári hőség miatt októberben rendezne olimpiát Doha, amely Bakuval, Isztambullal, Madriddal és Tokióval együtt pályázott a 2020-as nyári játékok megrendezésére.
A katari jelentkezőknek múlt héten a Nemzetközi Olimpiai Bizottsághoz (NOB) eljuttatott anyaga szerint az ötkarikás seregszemle október 2-től 18-ig, míg a paralimpia november 4-től 15-ig tartana. A NOB 2013. szeptember 7-én, Buenos Airesben határoz a helyszínről. Előtte, még idén májusban eldől, mely jelentkezők nyerik el a hivatalos pályázó státusát, s melyek esnek ki a további versengésből.
A katariak 2022-ben labdarúgó-világbajnokságot rendeznek júniusban és júliusban, s légkondicionált stadionokat ígértek, miután sokan kifogásolták az országban nyáron uralkodó kánikulát.
mno / MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 07:45, csütörtök | Sport
Magyar Nagydíj - Jubileumi futam a megújult létesítményben
2025. Július 31. 07:43, csütörtök | Sport
BL-selejtező - Kettős sikerrel ment tovább a Ferencváros, biztos az őszi folytatás
2025. Július 30. 07:36, szerda | Sport
BL-selejtező - Robbie Keane: meg akarjuk nyerni a szerdai visszavágót
2025. Július 30. 07:34, szerda | Sport
Ír-magyar - Jövő pénteken indul a jegyértékesítés az első vb-selejtezőre
Jövő pénteken indul a jegyértékesítés a szeptember 6-i, dublini Írország-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésre.