Hírek
2017. Szeptember 11. 13:49, hétfő |
Helyi
Forrás: Elek András
Nyitott Ótemplom Napja

Szeptember 16-án országszerte megnyitják kapuikat az egyházi intézmények, hogy hívők és az esetelegesen bátorításra szoruló nem hívők is betérjenek a templomokba.
Szombaton 15.30 órától az érdeklődők felkapaszkodhatnak a hódmezővásárhelyi Ótemplom tornyába, míg a templomban 16 órai kezdettől moldvai és székelyföldi dallamok hangzanak fel Erdélyi Luca és Cickom Együttes, a Fölszálott a páva népzenei tehetségkutató győzteseinek előadásában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 04. 07:17, szerda | Külföld
Az új lengyel elnök a magyar-lengyel barátság fontosságáról beszélt
2025. Június 04. 07:15, szerda | Külföld
SZBU: az ukrán erők felrobbantották a Krími híd tartóoszlopait
Az ukrán erők víz alatti robbanószerkezetekkel felrobbantották kedden a Krími híd tartóoszlopait - közölte az Ukrán Biztonsági Szolgálat (SZBU).
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -