Városlista
2025. március 24, hétfő - Gábor, Karina

Hírek

2019. Augusztus 02. 14:00, péntek | Sport
Forrás: mti

Napsütéses idő várható a Magyar Nagydíjon

Napsütéses idő várható a Magyar Nagydíjon

Napsütéses, száraz idő várható a mogyoródi Hungaroring térségében vasárnap a Magyar Nagydíj idején - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI megkeresésére.

Heves zivatar egyik nap sem valószínű, pénteken lehet kis eséllyel felhőszakadás.

Mint kifejtették: a Forma-1-es Magyar nagydíj pénteki napján sok lesz a felhő, inkább csak rövidebb napos időszakok fordulhatnak elő, emellett napközben záporra, zivatarra is van esély. A maximumhőmérséklet 27, 28 fok körül alakulhat.

Szombatra a felhőzet felszakadozik, csökken, a napos idő mellett gomolyfelhők képződnek, 28 fok körül valószínű a csúcshőmérséklet. Az időmérő edzés ideje alatt is van némi esély záporra, zivatarra, de nagyobb valószínűséggel a késő délutáni órákban fordulhat elő csapadék. Mivel záporos csapadékról van szó, ezért a csapadék mennyiségének előrejelzése bizonytalan - jegyezték meg.

Vasárnap a futam ideje alatt napos, száraz időre lehet számítani. Hőség akkor sem lesz, kora délután 27 fok körüli hőmérséklet valószínű.

A Forma-1-es magyar futam vasárnap 15.10 órakor kezdődik.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 24. 07:57, hétfő | Sport

Kínai Nagydíj - Piastri rajt-cél győzelmet aratott Sanghajban

Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjon, megelőzve csapattársát, az összetettben élen álló brit Lando Norrist.

2025. Március 24. 07:49, hétfő | Sport

Magyar-török - Dibusz: bízunk benne, hogy nemsokára visszatérünk

Dibusz Dénes, a Nemzetek Ligája A divíziójából vasárnap kiesett magyar labdarúgó-válogatott kapusa azt mondta: bíznak benne, hogy nemsokára visszatérnek a legmagasabb osztályba.

2025. Március 23. 09:18, vasárnap | Sport

Magyar-török - Rossi: a futball az egyensúlyról szól

Szerinte fontos lesz, hogy megtalálja a magyar labdarúgó-válogatott az egyensúlyt támadás és védekezés között a törökök elleni Nemzetek Ligája osztályozó vasárnapi visszavágóján, hogy ledolgozza kétgólos hátrányát.

2025. Március 21. 07:27, péntek | Sport

Török-magyar - Rossi: nem panaszkodhatok a játékosok teljesítményére

Marco Rossi szövetségi kapitány a törökök vendégeként elszenvedett 3-1-es vereség ellenére úgy vélte, a magyar labdarúgó-válogatott játékosainak teljesítményére nem panaszkodhat.