Városlista
2025. december 11, csütörtök - Árpád

Hírek

2011. Október 10. 07:45, hétfő | Sport
Forrás: HírTV

Murray tarolt a döntőben

Murray tarolt a döntőben

Andy Murray nyerte meg az 1,2 millió dollár összdíjazású tokiói keménypályás férfi tenisztorna döntőjét.

A második helyen kiemelt brit az előzetesen esélyesebbnek tartott spanyol Rafael Nadalt győzte le a döntőben, három játszmában, 3:6, 6:2, 6:0 arányban.

Az elsőként rangsorolt Nadal ugyan megnyerte az első gémet, de a világranglistán negyedik skót vetélytársa a folytatásban átvette az irányítást, és végül magabiztosan diadalmaskodott 2 óra 16 percnyi játék után. Murray ezzel egy hét alatt második tornagyőzelmét szerezte meg, miután múlt vasárnap Bangkokban is ő végzett az élen. (pr)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 10. 07:10, szerda | Sport

Bajnokok Ligája - Szoboszlai góljával nyert a Liverpool

Szoboszlai Dominik tizenegyesgóljával a Liverpool 1-0-ra legyőzte idegenben az Internazionalét a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában, a hatodik forduló keddi játéknapján.

2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport

Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig

Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.