Hírek
2018. Október 17. 05:01, szerda |
Kék hírek
Forrás: police.hu - illusztráció: pixabay
Meztelenül ugrott a biciklis nő elé
A berettyóújfalui rendőrök befejezték a nyomozást a 41 éves férfival szemben.
Egy nő tett bejelentést a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányságra augusztus 11-én 12 óra 30 perc körül arról, hogy amikor Debrecen és Létavértes között kerékpározott, akkor egy meztelen férfi ugrott ki elé, aki szeméremsértő módon viselkedett. A nő ijedtében tovább biciklizett és csak otthonról értesítette a rendőrséget a történtekről.
A járőrök adatgyűjtést és tanúkutatást végeztek, amelynek eredményeként beazonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 41 éves kokadi lakost. F. Lászlót az egyenruhások elfogták majd előállították a rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók szeméremsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették. A nyomozó hatóság elterjesztést tett a férfi letartóztatásának indítványozására, amelyet a Debreceni Járásbíróság augusztus 14-én elrendelt.
A nyomozás vizsgálati szakaszában a Berettyóújfalui Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
