Hírek
2024. Április 17. 13:37, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Meteorológia: az ország egyes részein 24-25 Celsius-fokkal van hidegebb, mint hétfőn
Az ország egyes részen 24-25 Celsius-fokkal volt hidegebb kedd délután, mint hétfőn - derül ki a HungaroMet Zrt. kedd délutáni Facebook-bejegyzéséből.
Észak-Magyarországon 14-16, Kelet-Magyarországon 16-19, Dél-Magyarországon 20-21 Celsius-fokkal volt hidegebb kedd délután, mint egy nappal korábban. Az ország délnyugati településein a hőmérséklet csúcsértéke 24-25 fokkal volt alacsonyabb, mint hétfőn délután.
A HungaroMet Zrt. egy korábbi Facebook-bejegyzésében arról számolt be, hogy míg hétfőn melegrekordok dőltek meg, kedden az Írott-kőn "mérhető mennyiségű" hó esett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 16. 07:13, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: közel a megállapodás a Mol és a szerb NIS közötti tárgyalásokban
2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld
Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években
A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években
2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld
Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő
Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
