Hírek
2016. Július 02. 04:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Mentős ellátás közben fosztott ki egy embert egy férfi

Kifosztás miatt állítják a Budaörsi Járásbíróság elé pénteken azt a férfit, aki egy mentős ellátás alatt álló ember egymillió forinttal teli pénztárcáját lopta el csütörtökön a Pest megyei Diósdon
- tájékoztatta a Budapest Környéki Törvényszék sajtószóvivője az MTI-t. A Budaörsi Járási Ügyészség vádirata szerint az ittas sértett csütörtökön 20 óra körül taxival utazott Budapestről Diósdra. Amikor a taxiból kiszállt, rosszul lett, ezért a taxis mentőt hívott hozzá. Ekkor érkezett a helyszínre a gyanúsított, aki észlelte a sértett ittas állapotát, és amikor a taxis a gépkocsijával odébb állt, a sértett zsebéből kivette a pénzét.
A kifosztást a mentősök akadályozták meg, akik észrevették a lopást és visszatartották a tolvajt és kihívták a rendőrséget.
A gyanúsítottat őrizetbe vették és gyorsított eljárásban bíróság elé állítják. A cselekmény büntetési tétele 1 évtől 5 évig terjedő szabadságvesztés - közölte Gyimesi Kinga.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld
Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett
A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.
2025. Június 04. 07:03, szerda | Belföld
Kapu Tibor várhatóan június 10-én indul a Nemzetközi Űrállomásra
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.