Hírek
2016. December 14. 14:01, szerda |
Helyi
Forrás: MÁV Magyar Államvasutak Zrt. KOMMUNIKÁCIÓS IGAZGATÓSÁG
Megtalálták a győri állomásról ellopott defibrillátort
Az elkövetőt még nem sikerült azonosítani
Kedd este egy vasutas munkavállaló Győr állomás környékén, egy bokor alatt megtalálta a váróteremből ellopott életmentő készüléket. A defibrillátoron szemmel látható sérülés nem keletkezett. A rendőrség az éjszaka folyamán helyszíni szemlét tartott, az elkövetőket még nem sikerült azonosítani.
A MÁV-csoport hétfőn közleményben kérte a lakosság segítségét, mert november 22-én a hegyeshalmi, december 11-én hajnalban pedig a győri vasútállomásról loptak el egy-egy életmentő készüléket. A defibrillátorokat a vasúttársaság 2015 októberében adományként kapta a DB Cargo Hungária Kft.-től, abból a célból, hogy növelje utasai és munkatársai biztonságérzetét.
Ezúton is köszönjük utasaink és a média közreműködését, mivel feltehetőleg a hírverés, valamint a cselekedetet egyértelműen elítélő nyilatkozatok is közrejátszottak abban, hogy a műszer két nap alatt megkerült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.
2026. Március 23. 10:00, hétfő | Külföld
Szlovénia vasárnaptól korlátozza a tankolható üzemanyag mennyiségét
A szlovén kormány vasárnaptól korlátozza a benzinkutakon tankolható üzemanyag mennyiségét a megnövekedett kereslet miatt - jelentette be a kabinet.
