Hírek
2022. Május 13. 08:46, péntek |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Megölte testvérét egy férfi Szarvason

Őrizetbe vette a rendőrség azt a férfit, aki csütörtök este leszúrta a bátyját Szarvason - közölte a police.hu oldalon pénteken a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.
A 48 éves elkövető csütörtök este átment 53 éves bátyjához, italoztak, és közben szóváltásba keveredtek egymással. A vita tettlegességig fajult: a férfi késsel támadt bátyjára, megszúrta, aki emiatt életét vesztette.
A rendőrök még csütörtök este a helyszínen elfogták és emberölés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették az elkövetőt.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Május 24. 18:03, kedd | Belföld
Tovább bővült az e-kiskereskedelem tavaly
A webáruházi e-kiskereskedelmi forgalom 22 százalékkal nettó 1,275 milliárd forintra nőtt tavaly, ami a 2020-as kiugró teljesítményt figyelembe véve, az optimista várakozásokat is kismértékben felülmúlta
2022. Május 24. 18:01, kedd | Belföld
Orbán: háborús veszélyhelyzetet hirdet a kormány
A kormány az alaptörvényben biztosított jogával élve ma éjféltől kihirdeti a háborús veszélyhelyzetet - jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videóban.
2022. Május 24. 17:02, kedd | Belföld
Elfogadták az alaptörvény tizedik módosítását
A kormány veszélyhelyzetet hirdethet a szomszédos országban fennálló fegyveres konfliktus, háborús helyzet vagy humanitárius katasztrófa esetén is - döntött az alaptörvény tizedik módosításával kedden az Országgyűlés.
2022. Május 24. 16:38, kedd | Belföld
Megalakult az ötödik Orbán-kormány
Megalakult az ötödik Orbán-kormány - Novák Katalin köztársasági elnök átiratát a miniszterek kinevezéséről az Országgyűlés keddi ülésén ismertették.