Városlista
2025. június 5, csütörtök - Fatime

Hírek

2017. Június 17. 20:27, szombat | Belföld
Forrás: mti

Megölte feleségét és magával is végzett egy 69 éves férfi Vásárosfaluban

Megölte feleségét és magával is végzett egy 69 éves férfi Vásárosfaluban

Megölte 71 éves feleségét egy 69 éves férfi a Győr-Moson-Sopron megyei Vásárosfaluban - tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombat este az MTI-t.

Füves Tamás elmondta, hogy a két holttestet szombat délelőtt találták meg.

Az eddigi adatok szerint a férfi olyan súlyosan bántalmazta feleségét, hogy a helyszínen életét vesztette - modta a sajtóreferens.

Jelenleg emberölés miatt nyomoznak, a rendőrség további részleteket az esetről egyelőre nem közöl - fűzte hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.

2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld

Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe

Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.

2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé

A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin

2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld

Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett

A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.