Hírek
2023. Május 11. 16:46, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Mávinform: avartűz miatt leállt a vasúti forgalom Hegyeshalom és Ausztria között
Leállította a vasúti forgalmat Hegyeshalom és Ausztria között a katasztrófavédelem csütörtök délután, mert a vasúti pálya mellett ég az avar - közölte a Mávinform a honlapján.
Hozzátették: az oltás idejére az Ausztria felé tartó nemzetközi vonatok Hegyeshalomban, a Magyarországra tartó nemzetközi vonatok Ausztria területén várakoznak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
