Városlista
2025. október 21, kedd - Orsolya

Hírek

2019. Február 05. 12:01, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Majd 180-cal repesztett a 90 helyett

Majd 180-cal repesztett a 90 helyett

Egy sportautó vezetője a megengedett legnagyobb sebesség közel kétszeresével száguldott Kecskemét felé a minap.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztályának munkatársai február 3-án 13 óra 34 perckor az 5-ös főúton sebességellenőrzésük közben egy sportautót mértek be, ami a lakott területen kívüli megengedett legnagyobb sebességet – 90 kilométeres sebességet átlépve, 178-cal közlekedett. A sofőrt megállították a megkülönböztető jelzéssel szerelt, civil jellegű szolgálati kocsival a rendőrök.

A 45 éves autóvezető 130 ezer forint közigazgatási bírságot és 6 büntetőpontot kapott.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld

Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron

Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.

2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak

A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget