Hírek
2019. Június 26. 10:50, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Lejárt a határidő az EP-választási plakátok eltávolítására
Lejárt a határidő a május 26-ai európai parlamenti választáson indult pártoknak arra, hogy eltávolítsák a kampány idején közterületeken elhelyezett plakátjaikat.
A jogszabály szerint a szavazás napját követő 30 napon belül, azaz június 25-én 16 óráig kellett eltüntetni a választási plakátokat. A plakátot annak kellett eltávolítania, aki elhelyezte vagy akinek érdekében elhelyezték.
Az önkormányzatok a határidő lejárta után maguk is eltávolíthatják a plakátokat, és a költségeket kiszámlázhatják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
